MODERN DOKUMASI KALİTESİ KIL ÇADIR İMALATI

İstenilen ebatlara uygun modern tasarımlara imza atan kafelerde kullanılan

kıl çadır imalatı her zevke uygun olarak yapılmaktadır. Isıya dayanaklıkla yüksek sıcaklıkta erime yapmayan kurulumu ve montaj işlemleri oldukça basit olan fonksiyonlu, oldukça hızlı dokumacılık ürünlerine ve çeşitlerine imalathanemize geldiğinizde sahip olabilirsiniz.

Keçelerden özel dekore edilen kara çadır diye adlandırdığımız kıl çadır imalatı sizlerin ihtiyacı doğrultusunda hazırlanmaktadır. İnsanların barınma ihtiyacına eş değer olarak tasarlanan malzeme kalitesi yüksek en uygun fiyata kaliteli ürünler firmamız tarafından yapılmaktadır.

Kıl ömrü güneşin kavurur sıcaklığından etkilenmeyen, yağmurda doğal afetlerden etkilenmeyen özellikle su geçirmeyen dirsekleri kuvvetli mekanik aksamı oldukça kullanışlı olan ürünleri sizlerin hizmetindedir.

Sahillerde en güzel güneşten koruyan Yörük çadırları Orta Asya üretimlerini andıran modern teknik dizaynına uygun kıl yapısı ile dokuması dar olan ince sini dokunmalarında tasarlanan kafiyele döşemelere sahip ürünler sizlerin hizmetine uygun üretimlerdir. Her bir halkası sıkı sıkı makinelerden aynı halı döşer gibi dokuma yapılan ve kalın olarak icra edilen şık ve modern tasarımlardır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir