DEKORASYON ŞARTTIR

Eviniz, iş yeriniz, sürekli bulunduğunuz mekânlar ya da çok seyrek ziyaret ettiğiniz alanlar hangi türde ve nerede olursa olsun bulunduğunuz mekânlarda her daim rahat, huzurlu, ışıltılı, sade ve ya süslü olma gibi özellikler bulunsun isteriz. Yerleştirdiğimiz eşyaları da bu özelliklere göre seçeriz.

Sadece eşya bir ortamda değişiklik yaratmak için yeterli değildir. Işıklandırma, renklendirme belki birkaç çiçek, akvaryum gibi aklımıza ne gelirse küçük dokunuşlar yaparız ve hiçbir yere benzemeyecek kadar özel olan alanların yaratıcısı olmak isteriz. Dekorasyon ürünleri sizlere bir eşyadan daha fazlasını sağlarlar.

Her ne kadar eksiksiz bir mekân olursa olsun dekorasyon olmadan bu mekânı asla tamamlamış olmazsınız. Dekorasyon ürünleri sizin farkınızı ve zevkinizi göstermenin de bir yoludur. Bulunduğunuz her mekânın moda olan dışında bir havası varsa bu mutlaka fark edilir. Dekorasyonda birbirini tamamlayan ürünler kullanırsanız bulunduğunuz mekânda da bir ahenk yakalarsınız.

Nerede bulunursanız bulunun bir süre sonra farklılık arayacak ortama değişik bir hava yaratmak isteyeceksiniz ve bunun için mekânda bulunan eşyaların değiştirilmesi yerine daha basit dekorasyon değişiklikleri yaparak istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir