HER İHTİYACA CEVAP VERECEK BİR ÇADIR VAR

Önceleri insanların barınma ihtiyacı için kullanılan çadırlar yerleşik hayata geçildikten sonra farklı amaçlar için kullanılmaya başladı. Çadır çeşitleri ihtiyaca göredir.

Kamp için, düğün, nişan ve benzeri özel günler için, çocukların oyun oynaması için, pazar yerleri, hal ve panayırlar için, otel, kafe ve restoran gibi mekânlarda balkon ve teras keyfi yaşamak isteyen müşteriler için özel tasarlanan; ihtiyaca göre büyüklüğü ve işlevi değişen çadırların yapıldığı malzemenin cinsini de ihtiyaçlar belirliyor. Bölmeli, gölgelikli ve pencereli olarak da üretilen çadırların renk ve desen seçimi de sizlere kalmış.

Çadır çeşitleri ve kataloglarını görebilmek için bu işi yapan mağazalardan ve internetten bilgi alabilirsiniz. Özellikle ticari iş yapan kamyon ve tırlar için kullanılan, şantiye ve depolarda da sıkça başvurulan çadırlar, koruma ve gölgelendirme işlevini yerine getiriyor ve daha az maliyet gerektiriyor. Plastik ve PVC malzemelerden başka, kıl keçeden ve kilimden yapılan çadırlar da tarihi mekânlar, şark köşeleri ve tanıtım noktaları için de kullanılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir