Kıl Çadır Koku Yapar Mı?

Kıl çadırlar yanmaya karşı da dayanıklı olarak üretilir. Kıl çadır su geçirmez özelliğe sahiptir. Bu nedenle de ilk yağmurun arkasından herhangi bir koku yapma durumu yaşanmamaktadır. Kıl çadırı istediğiniz her yerde kullanma imkânına sahipsiniz. Her alana uyum sağlamasının nedeni ise kolaylıkla tasarımın yapılması ve süslenebilmesinden kaynaklanan bir durumdur. Değişik renk ve tasarımlarda kıl çadır üretilebiliyor. Bu da müşteri tercihleri doğrultusunda gerçekleştiriliyor.

 

Demir İskele Üzerine Kurulumu Nasıl Yapılır?

Demir iskele üzerine kıl çadır kurulumu kolay bir şekilde yapılmaktadır. Kıl çadır iki parça halinde müşteriye teslim edilir. Çadırın üst kısmı yere serilir kolonlar çadırın alt kısmına gelecek şekilde ayarlaması yapılır. Kolonların uç kısımlarında delikler yer alır. Bu deliklere ipler geçirilerek bağlanır. İpler karşı tarafa da atılarak orada da asılır. Bütün iplerin bağlanmasından sonra çadır güzel bir şekilde gerdirilir. Diğer parça ise etrafı için kullanılır. Parça bir uçtan başlanarak bütün etrafına geçirilir. Bu esnada güzel bir şekilde gerdirilerek kurulum işlemi tamamlanır.

 

Ağaç Direkleri Üzerine Kurulumu Nasıl Yapılır?

Kıl çadır ağaç direkleri üzerine yapılan kurulum biraz zahmet isteyen bir durumdur. Çadırın çatı parçası güzel bir şekilde yere serilir. Direklere denk gelecek şekilde kurulum işlemi yapılır. Uç kısımlarda yer alan deliklerden gerdirme payı olacak şekilde iplerin bağlama işlemi yapılır. Her köşe için iki adet ip bağlamak gerekmektedir. İplerin alt kısımlarına direkler çivi yardımı ile çakılır. Bu sayede direklerin çadıra sabitlenme işlemi yerine getirilmiş olur. Çatı kısmının ayağa kaldırılmasının ardından etrafına diğer kısmı yerleştirilir. Bu sayede kurulum işlemi yerine getirilmiş olur. Çadırlarımızın kurulumu oldukça kolaydır. Ürettiğimiz kıl çadırlarımız rahatsız edecek şekilde koku yapmamaktadır. Bu konuda korku duymanıza gerek yoktur. Bize ulaşarak isteklerinizi belirtmeniz durumunda en kısa sürede ürününüz teslim edilir.


Bize Whatsapp'tan Ulaşın
Hemen Arayın