Kıl Çadırın İlaçlanması

Kıl çadır ilaçlama işlemini kendiniz yerine getirebilirsiniz. Kıl çadırın ilaçlanması durumunda çadır daha hijyenik hale gelmektedir. Aynı zamanda uzun süre kullanım imkânı da sağlamaktadır. Eğer isterseniz bu konuda bir ilaç firmasından destek alarak da ilaçlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kıl çadır keçi kılından elde edilir. Herhangi bir katkı maddesi yoktur. Üretimin de uzun tüylü keçi kıllarından yararlanılır. Dokuma tekniği kullanılarak elde edilir. Dokuma işlemi sırasında ne kadar sık dokuma işlemi yapılırsa çadır o kadar dayanıklı olmaktadır. Ömrü oldukça uzundur. Yaşanabilecek bütün hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Alev almama özelliğine sahiptir. Her ortama kolaylıkla uyum sağlamaktadır. Yanmama özelliği vardır. Aynı zaman da eskimez. Su geçirmez özelliği de vardır. Bu durumlarda çadırın daha kullanışlı olmasını sağlar.

Kıl Çadırın Tercih Edilmesinin Nedeni Nedir?

Kıl çadır oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu kadar çok tercih edilmesinin ise birçok nedeni vardır. Öncelikli olarak oldukça ekonomik bir üründür. Diğer çadır türelerine oranla oldukça uzundur. Hijyenik bir yapıya sahiptir. Aynı zaman da sağlık açısından da faydalı bir üründür. Yapısı nedeni ile çadıra haşere girme durumu yoktur. Bu da oldukça fayda sağlayan durumlar arasında yerini alır. Kıl çadıra herhangi bir bakım yapılması gerekmemektedir. Oldukça uzun ömürlüdür. Uzun süre kullanılması nedeni ile büyük avantaj sağlamaktadır. Görsel olarak da oldukça hoş bir görünüme sahiptir. Otantik bir hava sunmaktadır. Bu nedenle de çok beğenilmektedir.

Kıl Çadır Ne Kadar Sürede Teslim Edilir?

Kıl çadır için belirlenen teslim süremiz vermiş olduğunuz siparişin büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Ürünlerimizin, üretimini kendimiz yaptığımız için büyüklüğe göre değişkenlik göstermektedir. Bize ulaşıp ölçü hakkında bilgi vermeniz durumunda sizlere ne zaman teslim edeceğimiz hakkında bilgi vermekteyiz. Bu nedenle endişe etmenize gerek olmaz. Sizleri mağdur etmemek için önceden konu hakkında bilgi vermekteyiz. Vermekte olduğumuz teslim süresi içerisinde sizlere çadırımızın teslim işlemini gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimizi gördüğünüz ve istediğiniz şekilde üretmekteyiz. Daha detaylı bilgi almak ve kıl çadır siparişi vermek için bizlere ulaşmanız yeterlidir.


Bize Whatsapp'tan Ulaşın
Hemen Arayın